Medewerkers

Annemarie Schoondermark

Receptioniste
Secretariaat

annemarieschoondermark@arseus-dental.nl

0416-675000

Eveline Verhoeven

Secretariaat Administratie
Administratie

eveline.verhoeven@arseus-dental.nl

0416-675000

Dennis Beekmans

Account Manager Zuid-Oost NL
Verkoop

dennisbeekmans@arseus-dental.nl

0416-675000

Egbert van der Pol

Account Manager Zuid-West NL
Verkoop

egbertvanderpol@arseus-dental.nl

0416-675000

Willem Bastiaansen

Account Manager Noord-West NL
Verkoop

willem.bastiaansen@arseus-dental.nl

0416-675000

Eric ten Caat

Account Manager Noord-Oost NL
Verkoop

0416-675000

Jip Bontje

Account Manager Cad-Cam
Verkoop

jip.bontje@arseus-dental.nl

0416-675000

Bo Koopmans

Ontwerpster
Verkoop

bo.koopmans@archimed-dental.nl

0416 675000

Joelle Lambooy

Verkoop binnendienst
Verkoop

joellelambooy@arseus-dental.nl

0416-675000

Jacqueline Zwaan

Inkoper
Verkoop

jacqueline.zwaan@arseus-dental.nl

0416-675000

Imke Pullens

Administrator Technische Dienst
Administratie

imkepullens@arseus-dental.nl

0416-675000

Hanneke Meurs

Administrator service overeenkomsten
Administratie

hanneke.meurs@arseus-dental.nl

0416-675000

Onno Willekers

Operations Manager
Technische Dienst

onno.willekers@arseus-dental.nl

0416-675000

Robbie van Halewijn

Planner
Technische Dienst

robbievanhalewijn@arseus-dental.nl

0416-675000

Paul Balen

Helpdesk Imaging
Technische Dienst

paul.balen@arseus-dental.nl

0416-675000

Roland Schapendonk

Helpdesk imaging
Technische dienst

rolandschapendonk@arseus-dental.nl

0416-675064

Paul Assen

Service coördinator
Planning

paul.assen@arseus-dental.nl

0416-675060

Anouk Verkerk

Customer Service onderdelen
Onderdelen

anoukverkerk@arseus-dental.nl

0416-675000

Rob van Alphen

Customer Service onderdelen
Onderdelen

rob.vanalphen@arseus-dental.nl

0416-675000

Paul Brockhoff

Projectleider
Technische Dienst

paulbrockhoff@arseus-dental.nl

0416-6750000

Andre Smits

Projectleider
Technische Dienst

andresmits@arseus-dental.nl

0416-675000

Berry Pullens

Chauffeur
Technische Dienst

berrypullens@arseus-dental.nl

0416-675060

Rick Binck

Technicus
Technische Dienst

rickbinck@arseus-dental.nl

0416675000

Fatih Aktug

Technicus
Technische Dienst

fatih.aktug@arseus-dental.nl

0416-675060

Peter Veldhuis

Technicus
Technische Dienst

peterveldhuis@arseus-dental.nl

0416-675060

Bert Visser

Technicus
Technische Dienst

bertvisser@arseus-dental.nl

0416-675060

Marcel Raaijen

Technicus
Technische Dienst

marcelraaijen@arseus-dental.nl

0416-675060

Derk Folkers

Technicus
Technische Dienst

derkfolkers@arseus-dental.nl

0416-675060

Chris van den Broek

Technicus
Technische Dienst

chrisvandenbroek@arseus-dental.nl

0416-675060

Mark van Deurzen

Technicus
Technische Dienst

mark.vandeurzen@arseus-dental.nl

0416-675064

Stefan de Veer

Technicus
Technische dienst

stefandeveer@arseus-dental.nl

0416-675064

Robert Jilge

Technicus
Technische Dienst

robertjilge@arseus-dental.nl

0416-675064

John Muntinga

Technicus
Technische Dienst

johnmuntinga@arseus-dental.nl

0416-675064

Peter Veugen

Technicus
Technische Dienst

peter.veugen@arseus-dental.nl

0416-675000

Joep Snijders

Service Technicus
Technische Dienst

joep.snijders@arseus-dental.nl

0416-675000

Louis van de Mortel

Algemeen Directeur
Directie

louisvandemortel@arseus-dental.nl

0416-675000